RoG Masters CS:GO: Sestavy týmů pro 2. sezónu a harmongram

Společně s dalšími ligami startuje i hlavní fáze Republic of Gamers Counter-Strike: Global Offensive. Po odehraných kvalifikacích, z nichž se k pozvanému kvartetu připojil stejný počet nových celků, čeká hráče velká základní skupina. Stejně jako v League of Legends, tak i zde se v ní rozhodne o složení účastníků na ASUS FINALS 8 ve Svitavách. Nyní už ale k sestavám a rozlosování druhé sezóny.,

cs-go-masters-web

ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Zkrácená pravidla

  • Všechny zápasy se hrají BO1 podle pravidel ESL
  • Hraje se každý s každým dvakrát podle rozpisu, není povoleno odehrát zápasy v jiném pořadí (není možné odehrát rovnou dva zápasy se soupeřem)
  • maplist: de_inferno, de_dust2, de_cache, de_train, de_mirage, de_cobblestone, de_overpass
  • 1 oficiální host je povolen
  • hostující hráč musí být zapsán v soupisce a smí hrát pouze za jeden tým.
  • Každý hráč je povinnen mít v průběhu zápasu jednotný klantag a přezdívku podle oficiální soupisky (žádné další znaky kromě uvedení sponzora nejsou povoleny)
  • Hráči nesmí opustit  hru před pořízením finálního screenshotu. (kvůli statistikám)
  • Kapitán vítězného týmu je povinen zapsat výsledek na danou Facebook skupinu včetně odkazu na status screenshot a finální výsledek
  • všichni hráči jsou povinni nahrávat demo ze zápasu a uschovat je po dobu celé ligy.

HARMONOGRAM

První zápasy základní části začínají v posledním květnovém týdnu.

  • 1. kolo (28. května 18:00 – 22:00)
  • 2. kolo (31. května 18:00 – 22:00)
  • 3. kolo (2. června 18:00 – 22:00)
  • 4. kolo (3. června 18:00 – 22:00)
  • 5. kolo (4. června 18:00 – 22:00)
  • 6. kolo (9. června 18:00 – 22:00)
  • 7. kolo (10. června 18:00 – 22:00)
  • 8. kolo (11. června 18:00 – 22:00)
  • 9. kolo (16. června 18:00 – 22:00)
  • 10. kolo (17. června 18:00 – 22:00)
  • 11. kolo (18. června 18:00 – 22:00)
  • 12. kolo (23. června 18:00 – 22:00)
  • 13. kolo (24. června 18:00 – 22:00)
  • 14. kolo (25. června 18:00 – 22:00)
  • Do konce června se odehraje i play-off!

SESTAVY TÝMŮ 3. SEZÓNY ROG MASTERS

nEophyte

  • Česká republika Tomáš „oskar“ Šťastný
  • Slovensko Martin „STYKO“ Styk
  • Slovensko Patrik „Zero“ Žúdel
  • Slovensko Tomáš „barb1“ Hrádek
  • Slovensko Richard „queztone“ Strnátko

eSuba

  • Slovensko Tomáš „benq1“ Masaryk
  • Slovensko Luboš „HenkkyG“ Ilko
  • Slovensko Martin „MonttY“ Melišek
  • Slovensko Radoslav „rdO“ Tóth
  • Česká republika Karel „fredi“ Královec
  • Česká republika David „KAPARZO“ Lacina (sub)

Iron Team Gaming

  • Česká republika Jan „SATISH“ Brtek
  • Česká republika Lukáš „LUKO“ Marek
  • Česká republika Milan „STRIKER“ Švejda
  • Česká republika Martin „nub1um“ Lelek
  • Česká republika Michaela „mishulka“ Čáslavská

Cyborg Factory

  • Slovensko Erik „ecko“ Koširer
  • Slovensko Michal „KETUBOR“ Csontoš
  • Slovensko Viktor „Dastak“ Balaško
  • Slovensko Michal „kyrie“ Zajic
  • Slovensko Peter „NaturalG“ Turčan

Gunrunners

  • Česká republika Václav „nugget“ Zušťák
  • Česká republika Ondřej „EYO“ Šťastný
  • Česká republika Sebastian „beastik“ Daňo
  • Česká republika Michal „Zuhi“ Zouhar
  • Česká republika Patrik „Dev7l“ Stuchlík

Zero Damage

  • Česká republika Tomáš „efron“ Pechman
  • Česká republika Petr „petras“ Funk
  • Česká republika Jan „johan“ Juráň
  • Česká republika David „SorfeN“ Novotný
  • Česká republika Pavel „Notuud“ Jahoda

Monads

  • Česká republika Jan „BLUEE“ Škaloud
  • Česká republika Michal „Bordel“ Weiss
  • Česká republika Robert „Jalu“ Jalůvka
  • Česká republika David „zerdic“ Žeravík
  • Česká republika Adam „Neci“ Zoula

Authority Gaming

  • Česká republika Jakub „LogaN“ Moravec
  • Slovensko Denis „DANDY“ Štrbák
  • Česká republika Martin „tv1“ Dráha
  • Česká republika Roman „Blade“ Pilný
  • Česká republika Jirka „cabas“ Hollý