RoG Masters CS:GO: Sestavy týmů pro 3. sezónu a harmongram

Společně s dalšími ligami startuje i hlavní fáze Republic of Gamers Counter-Strike: Global Offensive. Po odehraných kvalifikacích, z nichž se k pozvanému kvartetu připojil stejný počet nových celků, čeká hráče velká základní skupina. Stejně jako v League of Legends, tak i zde se v ní rozhodne o složení účastníků na ASUS FINALS 9 ve Svitavách. Nyní už ale k sestavám a rozlosování třetí sezóny.

1b18

ROZLOSOVÁNÍ A VÝSLEDKY ZÁKLADNÍ ČÁSTI

Zkrácená pravidla

  • Všechny zápasy se hrají BO1 podle pravidel ESL
  • Hraje se každý s každým dvakrát podle rozpisu, není povoleno odehrát zápasy v jiném pořadí (není možné odehrát rovnou dva zápasy se soupeřem)
  • maplist: de_inferno, de_dust2, de_cache, de_train, de_mirage, de_cobblestone, de_overpass
  • 1 oficiální host je povolen
  • hostující hráč musí být zapsán v soupisce a smí hrát pouze za jeden tým.
  • Každý hráč je povinnen mít v průběhu zápasu jednotný klantag a přezdívku podle oficiální soupisky (žádné další znaky kromě uvedení sponzora nejsou povoleny)
  • Hráči nesmí opustit  hru před pořízením finálního screenshotu. (kvůli statistikám)
  • Kapitán vítězného týmu je povinen zapsat výsledek na danou Facebook skupinu včetně odkazu na status screenshot a finální výsledek
  • všichni hráči jsou povinni nahrávat demo ze zápasu a uschovat je po dobu celé ligy.

HARMONOGRAM

Časy jsou orientační.

  • 1. kolo (10. listopadu 18:00 – 22:00)
  • 2. kolo (11. listopadu 18:00 – 22:00)
  • 3. kolo (12. listopadu 18:00 – 22:00)
  • 4. kolo (17. listopadu 18:00 – 22:00)
  • 5. kolo (18. listopadu  18:00 – 22:00)
  • 6. kolo (19. listopadu 18:00 – 22:00)
  • 7. kolo (24. listopadu 18:00 – 22:00)
  • 8. kolo (25. listopadu 18:00 – 22:00)
  • 9. kolo (26. listopadu  18:00 – 22:00)
  • 10. kolo (1. prosince 18:00 – 22:00)
  • 11. kolo (2. prosince 18:00 – 22:00)
  • 12. kolo (3. prosince 18:00 – 22:00)
  • 13. kolo (8. prosince 18:00 – 22:00)
  • 14. kolo (9. prosince 18:00 – 22:00)
  • PLAYOFF (12.-17. prosince)

SESTAVY TÝMŮ 3. SEZÓNY ROG MASTERS

Majestic Lions

  • Slovensko Peter „uno“ Lipowski
  • Česká republika Karel „fredi“ Kralovec
  • Slovensko Martin „giotive“ Brumercik
  • Česká republika Jan „BLUEE“ Skaloud
  • Česká republika David „zerdic“ Zeravik

Zero Damage

  • Česká republika Tomáš „efron“ Pechman
  • Česká republika Petr „petras“ Funk
  • Česká republika Jan „johan“ Juráň
  • Česká republika David „SorfeN“ Novotný
  • Česká republika Pavel „Notuud“ Jahoda

nEophyte

  • Slovensko Patrik „Zero“ Žúdel
  • Česká republika Patrik „Dev7l“ Stuchlik
  • Slovensko David „Frozen“ Čerňanský
  • Slovensko Richars „queztone“ Strnatk
  • Slovensko Erik „ecko“ Koširer
  • Slovensko Tomas „barb1“ Hradek

eXtatus.EIZO

  • Česká republika Adam „Neci“ Zoula
  • Česká republika Michal „Bordel“ Weiss
  • Česká republika Martin „iNvis“ Hubáček
  • Česká republika Robert „Jalu“ Jalůvka
  • Česká republika Filip „File“ Machulda
  • Česká republika Milan „Striker“ Švejda
  • Česká republika Lukáš „Luka5“ Zeman

eSuba.INTEL

  • Slovensko Tomáš „benq1“ Masaryk
  • Slovensko Radoslav „rdO“ Tóth
  • Slovensko Martin „MonttY“ Melišek
  • Slovensko Luboš „HenkkyG“ Ilko
  • Česká republika David „KAPARZO“ Lacina

Gunrunners.AOC

  • Česká republika Václav „smetysh!“ Směták
  • Česká republika Jiří „oKKo“ Trojan
  • Česká republika Martin „JekYL“ Hrobař
  • Slovensko Peter „NaturalG“ Turčan
  • Česká republika Erik „reyloret“ Němec
  • Česká republika Jaroslav “ Ice“ Ferens

Cyborg Factory.FSP

  • Česká republika Michal „anFen“ Miškovský
  • Česká republika Vašek „fem“ Novák
  • Česká republika Dominik „hazard“ Hubl
  • Slovensko Dávid „garzeN“ Hrušovský
  • Česká republika Michal „CelaskoN “ Krčmár

eEriness.E-BLUE

  • Slovensko Denis „DANDY“ Štrbák
  • Česká republika Roman „blade“ Pilný
  • Česká republika Jirka „čabas“ Hollý
  • Česká republika Sebastian „beastiking“ Daňo
  • Česká republika Jiří „Kozlik“ Kozel
  • Česká republika Martin „sensei“ Tóth