ASUS ARENA NA VELETRHU IN-JOY

Jste připraveni na pořádný nářez? Ne, smOke ve vězení to opravdu nebude. Konec všem pověrám, máme pro vás skvělou zprávu! Závěr roku a vrchol zimní sezóny elektronického sportu pro nás vždy znamenal herní show v Brně. Tentokrát to však už nebude v sále B. Bakaly, ale rovnou na zbrusu novém veletrhu IN-JOY, kde se v naší režii uskuteční velká gamingová událost ASUS ARENA. Pište tedy okamžitě do kalendáře termín 22. až 24. listopadu.

Tradičně se můžete tešit na prestižní turnaje ve StarCraft II a Quake Live. Ty budou však unikátní tím, že v nich dáme poprvé prostor i zahraničním hráčům. Součástí akce budou také finálové souboje turnajů krajských měst CITYWARS v populárních hrách League of Legends a Call of Duty 4.  Díky našim partnerům budou ve hře hardware ceny dosahující celkově pohádkové hranice 200 000 Kč, s jejichž detailním představením ještě chvíli počkáme. Tak co, už se těšíte jako my?!

asdasd

Kromě turnajů pro profesionální hráče na vás bude samozřejmě čekat také bohatý doprovodný program. V Brně si budete moci vyzkoušet nejnovější herní hardware od ASUS Republic of Gamers. Proběhne zde také pokus o překonání českého rekordu v taktování s tekutým dusíkem a další zajímavé aktivity. Finálové zápasy se odehrají na pódiu, které bude vybaveno nejvýkonnějšími herními notebooky ASUS G750, chybět nebudou soutěže pro diváky a fanoušky o atraktivní ceny. Nemůže chybět projekce na plátno s živým komentářem.

ASUS ARENA IN-JOY

Turnaj proběhne, jak už bylo řečeno, na premiérovém ročníku festivalu IN-JOY, jenž je zaměřený na všechno, co je v dnešní době „in“. A u toho samozřejmě nemůže chybět Hitpoint ve spolupráci s partnery jako ASUS Republic of Gamers a Kingston HyperX. Finálové části v Brně se zúčastní dohromady šestnáct hráčů ve StarCraft II a Quake Live, a zároveň čtyři nejlepší týmy CITYWARS.

Čtveřice nejlepších z poslední sezóny Národních lig obdrží přímou pozvánku, čtyři postoupí z mezinárodní kvalifikace a osmička hráčů pak z domácí kvalifikace.

Pozvání hráči

 StarCraft II

 • Česká republika Ondřej „DeViL“ Balušek
 • Česká republika Ondřej „Reitor“ Svojše
 • Česká republika Josef „meny“ Otta
 • Česká republika Tomáš „Harpner“ Bruštík

MAPLIST:   Akilon Wastes, Bel’Shir Vestige, Derelict Watcher, Frost, Polar Night, Whirlwind, Yeonsu

 Quake Live

 • Česká republika Artem „Needy“ Černý
 • Česká republika Martin „Brejk“ Nepraš
 • Slovensko Robert „oSKino“ Porubský
 • Česká republika Vladimír „tyfoon“ Pikna

MAPLIST: Aerowalk,  Blood Run, Lost World, Toxicity, Cure, Sinister, Furious Heights

Kvalifikace

Herní systém platí pro obě soutěžní hry stejný. První fáze je složena ze dvou online turnajů (Single Elimination bracket), z nichž celkem šestnáct hráčů postoupí do druhé části, která začne hned na úvod příštího týdne (od 11. do 14. listopadu, každý den jedna skupina v každé hře), a to skupinami s formátem GSL. Z nich si osm nejlepších zajistí místo na turnaji ASUS ARENA na veletrhu IN-JOY v Brně.

Registrace

Pro přihlášení do domácí kvalifikace stačí vyplnit přihlášku skrze naše fórum klasickým způsobem. Odkazy a pokyny naleznete v odkazech níže.

 5. listopadu – ASUS ARENA IN-JOY KVALIFIKACE #1 StarCraft II
 6. listopadu – ASUS ARENA IN-JOY KVALIFIKACE #2 StarCraft II

 5. listopadu – ASUS ARENA IN-JOY KVALIFIKACE #1 Quake Live
 6. listopadu – ASUS ARENA IN-JOY KVALIFIKACE #2 Quake Live

Harmonogram

 • Mezinárodní kvalifikace: 10. listopadu
 • Národní kvalifikace: od 5. do 14. listopadu
 • Základní skupiny SCII a QL:  22. listopadu
 • Play-off SCII a QL : 23. listopadu

O finále CITYWARS

Na brněnském veletrhu se uskuteční také finálová část turnaje krajských měst ve hrách Call of Duty 4, Dota 2 a League of Legends. Koncept CITYWARS je náš nový projekt, zaměřený na mladé a talentované hráče, který si klade za cíl regionální rozvoj elektronického sportu na území České republiky. První představení proběhlo na pražském veletrhu FOR GAMES. Podrobné informace zde.

O IN-JOY

IN-JOY – Třídenní nový jedinečný festival zábavy pro mladé, zaměřený na všechno, co je aktuálně „in“. V areálu výstaviště najdeme sekce zaměřené na STREET SPORTS, GRAFFITI & STREET ART, MUSIC & BANDS, GAMES, TECHNOLOGIES, DANCE & DJ´S, PHOTO & CAMERA a MASK & COSTUMES. A to všechno ne v podobě statických a klasických výstavních expozic, ale v podobě show, zábavy, workshopů a soutěží. Hlavním cílem projektu je dostat všechny mladé lidi na jedno místo a umožnit jim vzájemnou konfrontaci v tom, co umí, co je baví, čím momentálně žijí a navíc se něco přiučit od profíků ve svých oborech. www.in-joy.cz

TĚŠÍME SE NA VÁS OPĚT V BRNĚ!