ASUS FINALS 10.12. v Brně!

Druhá sezóna ASUS Národních lig v PC hrách se nezadržitelně blíží ke svému velkolepému finále. Ve hře o nadupaný herní notebook ASUS G74SX jsou v této prestižní soutěži už jen čtyři nejlepší domácí hráči StarCraft 2 a Quake Live, kteří se již tuto neděli v našem studiu utkají v klíčových semifinálových zápasech. Je proto nejvyšší čas oficiálně oznámit další pokračování unikátní herní show ASUS FINALS, která se v sobotu 10. prosince uskuteční v brněnském sále Břetislava Bakaly a určitě by na ní neměl chybět žádný fanoušek elektronického sportu. Kromě tradičního programu pro vás chystáme několik novinek včetně občerstvení a speciálního VIP předprodeje, který vám zajistí maximální zážitek z této jedinečné akce!

Finále ASUS Národních lig 10.12. v Brně

Hlavním lákadlem pro všechny fanoušky soutěžení v PC hrách budou komentované zápasy s projekcí na plátno, které tentokrát nabídnou nejen finálová utkání, ale nově také souboje o 3. místo. Diváci tak budou mít jedinečnou šanci vidět na vlastní oči v akci hned čtyři nejlepší hráče populární strategie StarCraft 2 a legendární střílečky Quake Live, kteří budou na pódiu bojovat o ceny od společnosti ASUS v hodnotě 80 000 Kč.

Doprovodný program

Připraven bude také doprovodný program, který zažil premiéru na minulé akci a měl velký úspěch. Extrémní taktování procesoru s pomocí tekutého dusíku zajistí opět známé duo českých overclockerů Flank3R a Froxic, kteří se chystají pokořit magickou hranici 7Ghz. Těší se na vás také kapitánka nejlepšího dívčího Counter Strike 1.6 týmu ASUS.Ladies Maiuska, se kterou budete moci změřit síly v exhibičním duelu a zasoutěžit o ceny. Návštěvníci si také budou moci zahrát na výkonných herních noteboocích ASUS aktuální herní tituly od společnosti Comgad, vyzkoušet 3D brýle nebo si exkluzivně zahrát na ultimátním herním stroji ASUS RoG Tytan. Pro všechny přítomné je v pauzách mezi zápasy připraveno slosování o lákavé ceny.

Na akci bude také možnost zakoupit si něco malého k snědku a k pití!

Sestřih z ASUS FINALS v červnu

Harmonogram

13:00 – 13:30 DOPROVODNÝ PROGRAM A ZAHÁJENÍ
13:30 – 14:00 ZÁPAS O 3. MÍSTO QUAKE LIVE
14:00 – 15:00 ZÁPAS O 3. MÍSTO STARCRAFT 2
15:00 – 15:30 OVERCLOCKING SHOW A DOPROVODNÝ PROGAM
15:30 – 16:30 FINÁLE A VYHLÁŠENÍ QUAKE LIVE
16:30 – 18:00 FINÁLE A VYHLÁŠENÍ STARCRAFT 2

Místo konání

Sál Břetislava Bakaly
Žerotínovo nám. 6
658 78 Brno

GPS: Loc: 49°11’54.324″N, 16°36’9.179″E

Speciální VIP předprodej

Tentokrát jsme pro vás připravili opravdovou lahůdku v podobě speciálního VIP předprodeje, který by měl uspokojit nejtajnější touhy každého fanouška elektronického sportu. Za cenu 100 Kč dostanete možnost dostat se na akci mezi prvními a vybrat si tak v sále místo dle vaše výběru, budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny od společnosti ASUS a eSubaWear. A to není zdaleka vše. Dále vám zdarma zajistíme dostatek energie na celou akci energy drinkem Monster a to nejlepší na závěr! Prvních 15 návštěvníků z VIP předprodeje od nás obdrží plakát akce podepsaný nejlepšími hráči StarCraft 2 a Quake Live, kteří se na akci objeví.

A aby toho nebylo málo, prvních 5 zaplacených VIP vstupenek od nás dostane tričko Republic of Gamers! Tak na co čekáte?!

Předprodej bude ukončen v útery 6.12. 2011. Kapacita sálu je 300 míst, proto neváhejte a zajistěte si místa včas! Platby budou realizovány bankovním převodem. Do poznámky uvádějte jméno a příjmení, jako variabilní symbol potom datum narození. Vstupenky budou na místě akce vydávány pouze osobám, které se identifikují podle těchto údajů. Před odesláním platby si je proto raději zkontrolujte. Jedna osoba může objednat více vstupenek najednou.

Kapacita: 300 míst k sezení
Cena: 100 Kč
Číslo účtu: 178503887/0300
Variabilní symbol:
Datum narozeni (DDMMRR)
Poznámka:
Jméno a příjmení

Vstupenky bude možné zakoupit také přímo na místě za 50 Kč. Zasedací pořádek může být v průběhu akce upraven organizátory.

Ceny pro diváky

Kromě speciálního slosování pro majitele vstupenek z VIP předprodeje budeme během akce ze všech diváků losovat výherce dalších cen od našich partnerů.  Vyhrát tak budete moci například trička, potítka, klíčenky Republic of Gamers a další zajímavé ceny. Určitě domů neodejdete s prázdnou!

Partneři

http://www.Comgad.cz/
http://RE-PLAY.cz/
http://www.MonsterEnergy.com/
http://www.eSubawear.cz/
http://www.ESL.eu/czsk
www.StarCraftcz.com
www.Quake.cz

PG Cyber cafe Velký Špalíček

Dotazy

Případné dotazy piště do komentářů. Další podrobnosti budeme postupně zveřejňovat zde na našem webu.

Těšíme se na vás!