ASUS RoG Roadshow na GameFFestu

Každý správný fanoušek počítačových her by si tento týden neměl nechat ujít návštěvu nadcházejícího herního festivalu GameFFest, který propukne již tento čtvrtek 2. února v areálu Modré školy v Praze a bude trvat až do neděle.

Náš tým bude na této akci zajišťovat další pokračování populární Republic of Gamers Roadshow a vy si tak určitě naplánujte cestu do speciální herny, která nabídne nadupané herní notebooky včetně novinky ASUS G74. Návštěvníci si na nich budou moci vyzkoušet nejnovější herní tituly jako Call of Duty: Modern Warfare 3, Warhammer 40k: Space Marine, Zaklínač 2 či Saints Row 3.

Teď ale dávejte velký pozor! V průběhu festivalu si u nás budete moci exkluzivně zahrát také betaverze dlouho očekáváné RPG pecky Diabla 3 a populární fantasy strategie Dota 2. No a to ještě není vše! Těšit se můžete také na ultimátní herní stroj ASUS Tytan, který obsahuje špičkovou grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 590 a je jediný svého druhu u nás. Na této herní bestii si budete moci s 3D brýlemi NVIDIA VISION 2 díky podpoře DirectX 11 a PhysX vychutnat namaximum skvělou hru Batman: Arkham City.

Milovníci elektronického sportu nepřijdou tradičně také zkrátka! V neděli totiž ve spolupráci se společností NVIDIA připravujeme speciální turnaj ve StarCraft 2! Více informací naleznete v samostané novince.

Speciální akce

Chcete se podívat na GameFFest první den od 17:00 zdarma? Napište své jmeno a příjmení na email ondrej.baca@hitpoint.cz a zajistíme vám volný vstup!

Tak co? Máte snad lepší plány? Tešíme se na Vás!