AUTOBUS Z PRAHY NA ASUS FINALS!

Závěrečná akce páte sezóny ASUS Národních lig se v Brně odehraje již za týden! Rádi byste si s námi užili její unikátní atmosféru, ale jste z Prahy a váháte kvůli cestování? Máme pro vás parádní řešení! Ve spolupráci se školou v Hostivaři jsme pro vás exkluzivně připravili speciální autobus, který vás v sobotu 22. června pohodlně zaveze přímo na ASUS FINALS 5 a zpět! To vše za cenu super cenu 350 Kč a Monster drink k tomu. Důležité je pro to pouze naplnit potřebný počet 49 cestujících, buďte jedním z nich!

Určitě se tak vyplatí vyrazit s námi a ostatními fanoušky než objednávat např. Student Agency a nebýt si jistý odjezdem kvůli možnosti protáhnutí finálových zápasů. Zároveň nám tak  pomůžete další cestou ukázat partnerům, že naše akce opravdu stojí za to!

Informace o cestě

– trasa Praha – Brno a zpět
– sobota 22. 6. 2013
– počet míst 49
– cena 350 Kč
– zastávka McDonald’s pro obě cesty
– předpokládaný odjezd z Prahy v 10:00,  Opatov (autobusová zastávka – směr Litochlebské náměstí)
– předpokládaný odjezd z Brna v 19:00 Brno – sál Břetislava Bakaly

Objednávky

Pokud chcete vyrazit našim autobusem, stačí napsat závaznou objednávku v podobě vašeho jména a příjmení (případně dalšího doprovodu) na email prahabusfinals@hitpoint.cz. Platba se bude řešit hotovostí při odjezdu z Prahy.

Potvrzení cestující 19/27

Josef Špírek, Eduard Morx, Marek Fejfárek, Václav Novotný, Matěj Petrouš, Lukáš Badstiber, Jakub Toman, Václav Peldřimovský, Vít Libovický, Jan Hlásný, Jan Plecitý, Jan Hertl, Petr Sarvaj, Vojta Klimeš, Jakub Sauer, Vojtěch Procházka, Matěj Bělohlávek, Vojtěch Kubeš, Rostislav Šlajs

Budeme postupně aktualizovat

Kontaktní osoba

David Pöllner
tel. 724251787