eSuba spuští vsadte-se.cz

Český tým eSuba spouští po řadě úspěšných projektů další a to ve spolupráci se sázkovou kanceláří Fortuna. Už samotné spojení těchto dvou organizací může naznačovat, že se bude jednat o sázení s lehkým nádechem progamingu, vše ale s jednou podstatnou změnou – bude zcela bezplatné. Navíc se každý měsíc bude soutěžit o ceny v celkové hodnotě 20 000 Kč.

Vsadte-se.cz

Sázení na různé, více či méně prestižní zápasy a akce se pomalu ale jistě stává obrovským fenoménem, obzvlášť v dnešní době, kdy lze pomocí internetu veškeré sázky provádět z tepla domova. Někdo to bere jako zdroj obživy nebo občasného přivýdělku, někdo v tom vidí zábavu, a někteří obojí. Právě v tomto jsme se inspirovali a rozhodli se vytvořit unikátní stránky na území České a Slovenské republiky.

Spoluprácí eSuby a Fortuny vznikl projekt vsadte-se.cz, nový a zcela bezplatný portál pro sázení. Nenechte se však zmást slůvkem „sázení“, registrace je otevřená pro všechny, neexistuje žádné věkové omezení a účast je 100% bezplatná, k sázení tedy nejsou potřeba reálné peníze. Veškeré sázky využívají místo pěnez kredity, které získá každý nový zaregistrovaný uživatel. S nimi pak dle vlastního uvážení může libovolně naložit – buď je rozmnoží nebo ztratí. Pokud se dostane na nulu, jednou za den mu systém přidělí kredity nové.

Soutěž lze rozdělit na dvě hlavní části – měsíční a týdenní. V měsíční se bude hrát o ceny v celkové hodnotě 20 000 Kč, v týdenní o ceny věnované přímo společností Fortuna. Dnešním dnem začíná testovací provoz webu, který bude probíhat 14 dní až do 1. března 2010, kdy web spustíme na ostro.

Možností na co sázet je opravdu nespočet, nabídka zahrnuje téměř všechny sporty, u nichž jsou jednotlivé kursy čerpány přímo ze stránek www.iFortuna.cz – tedy od profesionálních bookmakerů. Velkou inovací je i část věnovaná progamingu, ve které můžete tipovat výsledky hned v několika počítačových hrách. O zajištění zábavy v části Progaming se bude starat tým složený z uznávaných osobností české a slovenské scény.