Finále ASUS Tournament ve Velkém Špalíčku

Utajování je u konce! Oslava prvního roku existence projektu Hitpoint a finále turnaje ASUS Tournament se uskuteční před zraky diváků v brněnském kinosále Palace Cinemas Velký Špalíček. Společně s námi tak budete mít dne 4. 12. 2010 od 14:00 jedinečnou možnost  sledovat na vlastní oči souboje nejlepších domácích hráčů StarCraft 2 a Quake Live o hodnotné ceny od společnosti ASUS. Finálové zápasy budou živě komentovány a promítány na plátno. Pro diváky máme také připraveny soutěže o lákavé ceny. Pojďte s námi oslavit naše první výročí a užít si atmosféru této akce, která nám umožní představit a demonstrovat popularitu elektronického sportu u nás!

Finále ASUS Tournament

Do finále ve Velkém Špalíčku se dostanou nejlepší dva hráči turnaje ASUS Tournament ve StarCraft 2 a Quake Live. Finálové zápasy budou promítány na plátno, živě komentovány a odehrají se před zraky diváků v kinosále Palace Cinemas na herních noteboocích ASUS G73, které se už v minulosti osvědčily na LAN turnajích Republic of Gamers Underground. Po skončení zápasu bude vždy vyhlášení a předání cen.  Finále bude zahájeno ve 14:00, vstup pro diváky bude otevřen od cca 13:30. Akce bude ukončena po skončení obou finálových zápasů a vyhlášení vítězů. Konec je předpokládán na 16:00.

Místo konání

Palace Cinemas Velký Špalíček
Mečová 695/2
602 00 Brno-město
GPS: Loc: 49°11’35.793″N, 16°36’25.106″E

Předprodej ukončen!

Cena vstupenky v předprodeji pro jednu osobu je 100 Kč, které budou použity na pokrytí nákladů a podporu aktivit našeho projektu. Při objednání 4 a více vstupenek je cena 90 Kč a zároveň dostanete zdarma kšiltovku turnaje World Gamemaster Tournament. Ze všech zaplacených vstupenek budeme losovat výherce 3x hráčského dresu World Gamemaster Tournament.Zakoupením vstupenky v předprodeji se také automaticky zařadíte do slosování o grafickou kartu ASUS EAH 5550! Předprodej bude ukončen ve středu 1.12.2010. Proto neváhejte a objednejte si vstupenky včas!

Platby budou realizovány bankovním převodem. Do poznámky uvádějte jméno a příjmení, jako variabilní symbol potom datum narozeni. Vstupenky budou na místě akce vydávány pouze osobám, které se identifikují podle těchto údajů. Před odesláním platby si je proto raději zkontrolujte. Jedna osoba může samozřejme objednat více vstupenek zároveň.

Kapacita: 117 míst k sezení
Vstupné: 100 Kč (90 Kč 4+ vstupenky)
Číslo účtu: 178503887/0300
Variabilní symbol:
Datum narozeni (jako rodné číslo bez /XY)
Poznámka:
Jméno a příjmení

Zasedací pořádek bude určen přímo na místě akce organizátory.

VSTUPENKY JE MOŽNÉ ZAKOUPIT PŘÍMO NA MÍSTĚ!

Ceny pro diváky

Přímo v průběhu finále budeme ze všech diváků losovat výherce cen od společnosti ASUS a dalších partnerů. Od předních českých týmů eSuba a nEophyte jsme exkluzivně do slosování získali hráčské dresy. Dále pak budou k dispozici trička, klíčenky a další zajímavé ceny.

Mediální partneři

www.StarCraftcz.com
www.Quake.cz
www.eSuba.eu
www.nEophyte.cz

Dotazy

Případné dotazy piště do komentářů. Další podrobnosti budeme postupně zveřejňovat zde na našem webu.

Úvodní článek: Vyhlašujeme ASUS Tournament
Informace o turnaji: Základní skupiny ASUS Tournament

Těšíme se na vás!