HITPOINT > AKCE HITPOINT.CZ > PragoFFest StarCraft Beast Cup - Sobota 2.2.2013

PragoFFest StarCraft Beast Cup - Sobota 2.2.2013

kde nás můžete vidět

PragoFFest StarCraft Beast Cup - Sobota 2.2.2013

Příspěvekod smOke »

Obrázek

Co?

Speciální StarCraft 2 turnaj v rámci pražského festivalu PragoFFest, který proběhne na našem stánku ASUS Republic of Gamers.

Kdy?

Sobota 2.2.2013, start 10:00, možnost rozehry a příchodu již od 9:00.

Kde?

Program PragoFFestu 2013 probíhá v Modré škole v Kupeckého ulici 576 v Praze. Festival je 3 minuty chůze od konečné stanice Háje metra C. Výstup z vestibulu metra je označen přímo názvem Modrá škola a po pár metrech po výstupu z metra se stačí dát doprava, už uvidíte šedomodrožlutou budovu Modré školy. Přímo u místa konání je stejnojmenná zastávka autobusů - Modrá škola, u metra Háje jsou zastávky i dalších autobusů.

Jak?

Turnaj se odehraje na herních noteboocích ASUS, vlastní periférie včetně klávesnice budou povoleny. V plánu budou základní skupiny a play off formou jednoduché eliminace. Systém bude upřesněn detailně podle zájmu. Při velkém počtu přihlášek proběhne před turnajem online kvalifikace. Kapacita je omezená na 8 hráčů, případně můžeme zkusit vymyslet 10.

Ceny?

Turnaj sponzoruje firma Kingston HyperX, takže se nejlepší může těšit na nové herní paměti Beast. Ostatní taky nepříjdou zkrátka. Každý hráč turnaje dostane navíc energy drink Monster zdarma.

Přihláška?

Přihlásit se může každý, kdo je schopen osobně dorazit v daný termín na místo konání. Při výběru hráčů může být brána v potaz jejich účast a výsledky na minulých akcích pořádaných našim portálem.

Do komentářů napište své jméno a odkaz na BattleNet účet. Stylem

Ondřej "smOke" Báča, http://eu.battle.net/sc2/en/profile/518913/1/smOke/

Můžu přijít jako divák?

Určitě a budeme jedině rádi! Při zájmu fanoušků na místě můžeme udělat nějaké soutěžě a společně sledovat průběh turnaje. Moc rádi uvidíme všechny fanoušky StarCraftu!
Uživatelský avatar
smOke
 
Příspěvky: 130


Další

Zpět na AKCE HITPOINT.CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron