HITPOINT > StarCraft II > Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

vše o StarCraft II

Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

Příspěvekod Pospi »

Základní skupiny + herní systém:

Základní skupiny formátem bo1 a play off formou jednoduché eliminace bo3. První ze skupiny postupují přímo do čtvrtfinále, 2. a 3. místa hrají v 1. kole play off mezi sebou. Kapacita bude omezená na 16 hráčů.

Maplist
Newkirk City, Akilon Wastes, Ohana, Neo Planet S, Daybreak

Skupina A: Streetwalker, Zasz, mek, Zulacecek
Skupina B: BloB, Wochtulka, bArtH, Taurusis
Skupina C: shadye, devz, CrosSGuarD, Reitor
Skupina D: Harpner, Keiras, Markus, JasteR

Výsledky + rozpis

Skupina A

1. kolo
Streetwalker [02:00] Zulacecek
Zasz [01:00] mek

2. kolo
Streetwalker [01:00] mek
Zulacecek [01:00] Zasz

3. kolo
Streetwalker [00:01] Zasz
Zulacecek [01:00] mek

Konečné pořadí: 1. Streetwalker, 2. Zulacecek, 3. Zasz, 4. mek


Skupina B

1. kolo
BloB [01:00] Taurusis
Wochtulka [01:00] bArtH

2. kolo
BloB [01:00] bArth
Wochtulka [01:00] Taurusis

3. kolo
BloB [01:00] Wochtulka
bArth [01:00] Taurusis

Konečné pořadí: 1. BloB, 2. Wochtulka, 3. bArtH, 4. Taurusis


Skupina C

1. kolo
shadye [00:01] Reitor
devz [01:00] CrosSGuarD

2. kolo
shadye [01:00] CrosSGuarD
devz [00:01] Reitor

3. kolo
shadye [01:00] devz
CrosSGuarD [00:01] Reitor

Konečné pořadí: 1. Reitor, 2. shadye, 3. devz, 4. CrosSGuarD


Skupina D

1. kolo
Harpner [01:00] JasteR
Keiras [01:00] Markus

2. kolo
Harpner [01:00] Markus
Keiras [01:00] JasteR

3. kolo
Harpner [01:00] Keiras
Markus [01:00] Jaster

Konečné pořadí: 1. Harpner, 2. Keiras, 3. Markus, 4. JasteR


Play-off

Předkolo (Akilon Wastes)
Zulacecek [01:02] Markus
Zasz [00:02] Keiras
Wochtulka [01:02] devz
bArtH [01:02] shadye

Čtvrtfinále (Ohana)
BloB [02:00] Markus
Reitor [00:02] Keiras
Streetwalker [02:01] devz
Harpner [02:00] shadye

Semifinále (Daybreak)
BloB [02:01] Keiras
Harpner [02:01] Streetwalker

Finále (Neoplanet S)
Harpner [00:02] BloB

Registrovaní hráči:

1. Zasz
2. CrosSGuarD
3. Wochtulka
4. Keiras
5. mek
6. Harpner
7. Taurusis
8. shadye
9. Jaster
10. BloB
11. Streetwalker
12. Markus
13. Zulacecek
14. devz
15. bArtH
16. Reitor
Uživatelský avatar
Pospi
 
Příspěvky: 191

Re: Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

Příspěvekod devz »

devz 1:0 crossguard
devz
 
Příspěvky: 19

Re: Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

Příspěvekod Harpner »

Harpner 1-0 Jaster
Harpner
 
Příspěvky: 31

Re: Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

Příspěvekod bArtH »

barth vs wochtulka 0:1
bArtH
 
Příspěvky: 36

Re: Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

Příspěvekod bArtH »

barth vs blob 0:1
bArtH
 
Příspěvky: 36

Re: Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

Příspěvekod bArtH »

barth vs taurusis 1:0
bArtH
 
Příspěvky: 36

Re: Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

Příspěvekod Keiras »

Keiras 1-0 Markus
Keiras
 
Příspěvky: 20

Re: Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

Příspěvekod Keiras »

Keiras 1-0 Jaster
Keiras
 
Příspěvky: 20

Re: Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

Příspěvekod cwzulacecek »

zulacecek:zasz 1:0
cwzulacecek
 
Příspěvky: 11

Re: Comgad Warmup #3 - rozpis a výsledky

Příspěvekod Markus »

Markus 1-0 Jaster
Markus
 
Příspěvky: 39

Další

Zpět na StarCraft II

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron