FSP PŘEDSTAVUJE VODOU CHLAZENÝ ZDROJ HYDRO PTM+

7. února, Taipei, Taiwan – FSP, jeden z předních světových výrobců napájecích zdrojů, s potěšením oznamuje nejnovější a nejmodernější zdroj napájení Hydro PTM +. Hydro PTM + 1200W byl představen Computexu a přilákal spoustu pozitivní zpětné vazby od fanoušků a hráčů po celém světě pro každého, kdo chce stavět na svém dalším PC. Při vývoji Hydro PTM + spolupracoval FSP s Bitspower, aby vytvořil opravdu jedinečný, vodou chlazený zdroj energie, který je lepší z hlediska účinnosti, výkonu a chlazení. Při využití vodního chladiče může Hydro PTM + dodávat výkon až 1400 W, zatímco při 50% výkonu je díky polopasivnímu chladicímu systému zcela tichý. Vedle fantastického výkonu a unikátního chladicího systému je Hydro PTM + schopen uspokojit všechny potřeby hráčů, protože je jedinečný: Systém Aura Sync společnosti ASUS je kompatibilní s osvětlením RGB a plně modulárními plochými kabely. Zaprvé kombinuje vysoký výkon, účinné chlazení a jedinečný vzhled.

Parametry Hydro PTM +:

Až 1400 wattů (s vodním chlazením)
Hybridní chlazení vodou, ventilátorem a pasivně
RGB osvětlení kompatibilní se systémem ASUS Aura Sync
První řízený napájecí zdroj s certifikací 80 PLUS® Platinum na světě
DC-DC konstrukce s 92% účinností
100 procent japonských kondenzátorů
Plně modulární provedení s plochou kabeláží
První 500 kopií je dodáváno s kabelovým svařováním FSP a příslušenstvím Bitspower

Hydro PTM +

Jedinečná vodou chlazená 1200 Wattová napájecí jednotka FSP a Bitspower
Plně modulární, certifikovaný zdroj napájení 80 PLUS® Platinum s LED osvětlením a plochými kabely

Limitovaná edice může být předobjednána

Jako jedinečná volba pro chladiče kapaliny a modifikační nadšence, FSP a Bitspower také vyrobily 500 kusů s omezenou edicí řady Hydro PTM +, které lze zakoupit pouze s předobjednávkou. Prvních 500 zákazníků obdrží speciální kabely, které jsou individuálně upnuty FSP a vestavěným vodním chladičem Bitspower s čerpadlem, chladičem a 120 mm ventilátorem LED, ale bez chladicí kapaliny, takže je lze kombinovat s novými chladicemi.
Předběžnou objednávku si můžete stáhnout z těchto stránek: fsplifestyle.com/product/en-liquid-cooled-hydro-ptmplus/preorder.html

Vysoce kvalitní japonské součásti s maximálním výkonem 1400 wattů

V rámci Hydro PTM + se nacházejí pouze ty nejlepší komponenty: 100% elektrolytické kondenzátory vyráběné v Japonsku, které nabízejí spolehlivější výkon a delší životnost než jiné alternativy. Napětí je stejnosměrné, s jednou větví 12V pro stabilitu napětí a maximální účinnost. Posledně jmenovaný je 92%, takže napájení dostalo certifikát 80 PLUS® Platinum a má několik přepěťových chráničů, jako je přepětí, nadproud a vysoká teplota. Když poptávka po energii a nárůst teploty, ventilátor s kapalinami o průměru 135 mm zajišťuje chlazení celé jednotky o 30% zatížení. Na jedné straně je Hydro PTM + schopen dodávat více než 200 W výkonu až do 1400 W a chladicí ventilátor zapíná pouze 50% zatížení.

Hydro PTM + modding konkurence

FSP vyzval nejslavnější modely na světě, aby ukázaly sílu chladicí kapaliny. S tímto řešením mohou modemy vedle CPU a GPU napájet napájecím zdrojem vody v nejvíce unikátních systémech na světě a poskytují výkon, který odpovídá jejich vzhledu.

Dostupnost

FSP Hydro PTM + je nyní k dispozici za 699 USD za doporučenou cenu.

Produktová stránka a video

Produktová stránka
Produktové video

Další informace naleznete na adrese:

Oficiální webové stránky skupiny FSP: www.fsp-group.com
Stránka značky FSP Group: www.FSPLifestyle.com
Oficiální blog FSP: blog.fsp-group.com
Facebook: www.facebook.com/FSP.global
LinkedIn: www.linkedin.com/company/1842554

O FSP:

Společnost FSP Group, založená v roce 1993, je jedním z předních světových výrobců napájecích zdrojů a je schopna splnit všechny potřeby svých výzkumných a vývojových týmů ve výši 400 osob s velkou výrobní kapacitou a širokou nabídkou produktů. S více než 480 různými modely s certifikací 80 PLUS®, předním světovým poskytovatelem těchto certifikací, který uživatelům poskytuje současně technologie šetrné k životnímu prostředí a vysoce kvalitní zdroje energie.

O společnosti Bitspower:

Společnost Bitspower byla založena v roce 2001 a od té doby se zavázala k vodou chlazeným systémům. Dnes jsou speciální značkou ve světě počítačových chladičů poháněných kapalinami.