Harpnerova Škola hrou se vrací!

Český Protoss z eSuby a nedávný vítěz první NSL LAN v páté sezóně, Tomáš „Harpner“ Bruštík, se rozhodl vrátit se svým pořadem Škola hrou, který poběží na novém českém serveru BOGS.TV. Tradičně si pro vás Tomáš připraví různé rozbory her, strategií a taktik. Chybět nebudou ani soutěže o hodnotné ceny. První díl startuje již tuto sobotu od 14:00. Více informací v následujících řádcích od něj samotného.

Tomáš „Harpner“ Bruštík:

Po více než půl roce odmlky znovu spouštím pořad Škola hrou s Harpnerem. Ta myšlenka ve mně hlodala už nějaký ten týden, chtěl jsem to spojit se začátkem HotS, protože právě s ním se znovu vracím do více než aktivního tréninku. Doufal jsem, že HotS bude právě takové jaké je – přinese oživení, dynamiku v zápasech a přinese protossovi více možností na harass, což splnilo mé očekávání. Zároveň vím, že první řada Školy hrou měla úspěch a velké fanoušky z řad diváků, chtěl jsem zase něčím přispět k vývoji SC2 scény u nás.

e1365075415362962

Tuto další sérii chci pojmout nejen jako protoss, ale celkově jako SC2 hráč. Vím, že mé znalosti ostatních ras nejsou na tak vysoké úrovni jako u protossů, nicméně alespoň co se týče matchupu proti P z jejich strany mám co nabídnout. Proto se pokusím zaměřit nejen na svou rasu ale také na ostatní – Zerga a Terrana.

Co se týče formy pořadu, lehce jí pozměníme. Délka pořadu a jeho frekvence zůstane stejná – 1,5 až 2 hodiny 1x za týden a to v sobotu od 14:00 pravidelně. Tento den a čas se může vyjímečně změnit, pokud bude nějaká akce na které budu. Náplň pořadů se bude měnit, nicméně co je novinkou je to, že každý týden budu vyhlašovat soutěž o nějakou menší věc – trička, hry a další drobnosti, které tu mám pro vás připravené! Tato soutěž bude podmíněna akorát vaší účastí na pořadu, tedy většinou to bude nějaká otázka na něco, co jsem v daném pořadu probíral. Bude si to tedy vyžadovat pouze Vaši pozornost.

Na závěr doufám, že se s Vámi všemi uvidím už tuto sobotu, 6.4. od 14:00 na http://www.bogs.tv/twitch/harpner/ u prvního dílu a také první soutěže!