INTEL novým partnerem eSuby

Od 1. března roku 2011 zahajuje český herní klub eSuba a společnost INTEL novou spolupráci a spojují tak své síly na poli elektronického sportu. Nejlepší výrobce procesorů na světě, díky jehož podpoře se můžeme těšit lepší zítřkům, se dneškem stává HLAVNÍM PARTNEREM našeho klubu! Přivítejme tímto společnost INTEL!

Pro eSubu je INTEL novým hnacím motorem, který svým příchodem nastoluje novou éru elektronického sportu v našem týmu. Společnost INTEL v dnešní době snad není ani třeba představovat. Její dominantou jsou nejvýkonnější procesory pro stolní počítače, jež se ale také dodávají do netobooků či PDA, nebo například čipové sady pro základní desky či SSD disky a flash paměti.

Historie této společnosti sahá až do roku 1968, kdy dvojice Američanů Robert NoyceGordon Moore založila firmu ještě pod původním názvem Integrated Electronics Corporation. Jak sami vidíte, současný název už je značně pozměněný, zkrácený a především jazykově přijatelnější. Centrála a hlavní sídlo této korporace je umístěno ve městě Santa Clara v Kalifornii, kde je součástí rozsáhlého komplexu zároveň i muzeum mikroprocesorů. Výroba procesorů INTEL pokrývá v dnešní době zhruba 80% poptávku světového trhu po procesorech, čímž je bezpochyby největším dodavatelem vůbec. Roční výdělky se pohybují v řádech miliard amerických dolarů, firma navíc zaměstnává osmdesát tisíc lidí a má své pobočky v desítkách zemí. Mezi nejžhavější novinky co se produktů týče se řadí extrémě výkonné procesory nesoucí název Intel Core (Sandy Bridge) a nové rychlé SSD disky.

Procesory Sandy Bridge jsou v podstatě stále horkou novinkou, která byla představena začátkem roku 2011. Na trh byly uvedeny jako druhá generace iCore procesorů. Věříme, že právě v procesorech s integrovanými grafickými čipy leží budoucnost moderních herních PC. A pokrok byl vždy něčím, co eSuba vyznávala.

Partnerství s takto významným subjektem znamená pro eSubu započetí zcela nové éry.