Kde se odehrají Worlds 2019-2021?

Ve snaze udržet nadějnou budoucnost pro všechny fanoušky zveřejnila esport větev Riot Games regiony, které budou mít tu čest pořádat světový šampionát v League of Legends v následujících letech 2019, 2020 a 2021!

Worlds 2019: Evropa


Příští rok se Worlds vrátí do Evropy, 4 roky po posledním šampionátu pořádán na starém kontinentu, jenž byl zakončen v německém Berlíne. Zatímco o lokacích ostatních částí turnaje se teprve dozvíme, finále Worlds 2019 bude pořádáno v městě světel, ve francouzské Paříži v AccorHotels Areně.

Worlds 2020: Čína

Během Worlds 2017 se ustanovily rekordy a milníky ve sledovanosti, které atakovaly i jiné velké akce z tradičních sportovních událostí. Více než 80 milionů sledovalo semifinálové souboje a dav přes 40.000 lidí beznadějně vyprodal Pekingský národní stadion (Ptačí hnízdo) na finálovou sérii mezi SK Telecom T1 a Samsung Galaxy.

Riot Games doufají, že na tento úspěch bude navázáno i o 3 roky později a že jubilejní desátý rok League of Legends esportu se vrátí do jedné z nejvášnivějších lokací světa.

Worlds 2021: Severní Amerika

Severní Amerika pořádala již tři z celkových osmi světových šampionátů. Severoamerická LCS se nadále rozrůstá a vyvíjí díky franchisingu a my se těšíme na návrat v roce 2021.

Pro všechny fanoušky bydlící mimo tento region mají Riot Games připravené informace ohledně nových zemí, které budou navštíveny v rámci Mid-Season Invitational nebo All-Star eventu!