Komentátoři o finále EU Masters

Dnes večer se strhne závěrečná BO5 bitva o titul šampiona European Masters v League of Legends! Nastoupí proti sobě hvězdní Origen a polští Illuminar Gaming. Přečtěte si náhled našich expertů!

Michal „Bronko“ Šembera

Ve finále European Masters se nám představí dva celky, které jsme nefavorizovali v semifinále. Ovšem vliv offline prostředí a delšího času na přípravu udělal svoje a nakonec to bude souboj dvou celků plných zkušených hráčů. V mých očích jsou kandidáti na vítězství hráči Origen, dokázali nejednou otáčet série za nepříznivého stavu a tato mentální odolnost jim ve finále přinese titul.

Petr „Xnapy“ Jirák

To že se Poláci dostali do finálového klání je velkým a příjemným překvapením. Je vidět značné zlepšení a hlavně schopnost se adaptovat na prostředí stage. Hrají sebejistě a zkušeně. U druhého celku, týmu Origen, to zase takovým překvapením není. Ano, MAD Lions sice byli favorizovaným týmem v sérii, ale hvězdný line-up španělské organizace nelze podcenit. Očekával bych že právě tyto zkušenosti budou rozhodující v sérii kterou ovládnou Origen i díky výrazně lepšímu, individuálnímu “skillu“.