KVALIFIKACE DO LETNÍ LIGY MASTERS V COUNTER-STRIKU

Nějakou dobu jsme bez domácího Counter-Striku vydrželi, ale ta doba je již pryč, neboť přichází osmá sezona Hitpoint Masters!

Po velmi úspěšné sezoně v League of Legends je tu další ročník ve hře Counter-Strike: Global Offensive! Šance jsou tentokrát mnohem větší, neboť hned 6 slotů se rozdává v kvalfikacích! Tato letní sezona s pořadovým číslem 8 se rozběhne téměř okamžitě po skončení offline finále Hitpoint LEGENDS. Open kvalifikace se koná ve čtvrtek, 5.4. a v případě delayů a nedostatku času by se dohrála 6.4. Hraje se systémem BO1 double-elimination a 4 nejlepší týmy postoupí do closed kvalifikace, která bude doplněná o 12 pozvaných týmů. V soubojích, které budou probíhat po celý den se rozhodne o nejlepší šestce, jež dostane šanci bojovat v dvouměsíční lize o slot na LAN finále! Closed kvalifikace bude mít čtyři kola a bude probíhat od začátku systémem BO3 double-elimination.

OPEN KVALIFIKACE DO CS:GO MASTERS: 5.4. 2018, 18:00

Registrace probíhají přes Toornament – JMÉNO HRÁČE UVÁDĚJTE VE TVARU „nickname“ NA STEAMU.

SRAZ 17:45 NA IRC KANÁLE #hitpoint.cz – k připojení můžete využít webovky na tomto odkaze. HRAJE SE NA VLASTNÍCH SERVERECH.

Systém open kvalifikace do CS:GO Hitpoint Masters #8:

První fáze kvalifikace se odehraje systémem double elimination BO1. Nejlepší 4 celky postoupí do closed kvalifikace, kde budou doplněny o 12 pozvaných týmů.

Pravidla pro open a closed kvalifikaci: RULEBOOK KVALIFIKACE

CLOSED KVALIFIKACE DO CS:GO MASTERS: 7.4. 2018, 9:00

Systém open kvalifikace do CS:GO Hitpoint Masters #8:

V druhé fázi se bude hrát systémem BO3 double-elimination. Z této fáze postoupí TOP 6 týmů do Hitpoint Masters.

Pravidla pro open a closed kvalifikaci: RULEBOOK KVALIFIKACE

ftsTým eEriness, vítězové posledního ročníku Hitpoint FINALS 13