League of Legends na ASUS FINALS

Na sobotním pátém pokračování naší herní show ASUS FINALS jsme se rozhodli poprvé připravit doprovodný program pro fanoušky velmi populární hry League of Legends. V málém sále s kapacitou 70 diváků budou k vidění známí domácí hráči v čele s kapitánem týmu eSuba Pavlem „Herdynem“ Mikešem, který zde exkluzivně uvede další díl svého pořadu Weeks of Legends. Dále se představí Rikytan, Xnapy a Freeze. O dalších hráčích stále jednáme.

Na programu budou krátké přednášky, autogramiáda a hlavně exhibiční 1v1 turnaj domácích hvězd s projekcí na plátno. S partnery chystáme také speciální soutěžě. V rámci celé akce bude probíhat tombola o hodnotné ceny.

Rádi bychom tímto pozvali všechny fanoušky League of Legends a zjistili jejich zájem o podporu této hry na našich akcích. K dispozici jsou stále VIP vstupenky v předprodeji, které nabízejí spoustu bonusů včetně Monster drinkuu a hlavně umožnují zabrat dříve místa v obou sálech. Program bude startovat stejně jako finálové zápasy v hlavním sále kolem 13:30.

VIP Předprodej


http://www.hitpoint.cz/vip-predprodej-asus-finals-5-zahajen/

Místo konání

Sál Břetislava Bakaly
Žerotínovo nám. 6
658 78 Brno

GPS: Loc: 49°11’54.324″N, 16°36’9.179″E

SPECIÁLNÍ AUTOBUS Z PRAHY

Vypravujeme autobus z Prahy s 49 místy za 350 Kč! Detailní info na http://www.hitpoint.cz/autobus-z-prahy-na-asus-finals/

Kontaktní osoba

Jan Barnet
tel. 723585712