Nováčkem sezony Tusi, MVP jde pro eLiVa!

Spousta skvělých individuálních výkonů byla k vidění po celou sezonu, ať už na online nebo na offline prostředí. Hráči sázeli jednu hlavu za druhou, soupeřili mezi sebou o to, kdo bude mít nejvíce fragů a stane se nejlepším hráčem sezony.

MVP Hitpoint Masters #8: Erik „The eLiVe“ Sith

Erik již dlouhodobě patří k výkvětům naší scény a není to rozhodně žádným překvapením, že právě on byl zvolen za nejužitečnějšího hráče. Zástupce Universe byl nejdůležitějším článkem v cestě především za prvním místem v základní části, na samotném finále si svoji „carry“ roli rozdělil s Lukášem „Levi“ Bouřou, ale ani v Brně nezapomněl předvést, co v něm je.

ftsMVP sezony – Erik „The eLiVe“ Sith

ftsStatistiky za základní část

ftsVýkony na offline finále

Nováček sezony Hitpoint Masters #8: Luboš „Tusi“ Tusjak

Tusi nebyl možná tím nejlepším hráčem ze všech, ale nutno podotknout, že na naší scéně se teprve rozkoukává, v 15 letech se účastnil V4, teď má titul z Hitpoint Masters. A především na offline finále domácí ligy předvedl výkon klasifikován jako „silně nad očekávání“. Hráč Dark Tigers poměřoval v této „soutěži“ síly víceméně jen s Markem „kinzo“ Bílkem z Brute a upřímně ani tento hráč nebyl daleko od zisku ocenění.

ftsNováček sezony – Luboš „Tusi“ Tusjak

ftsIndividuální výkony během online části

ftsKvalitní přezentace na offline eventu