Odhalujeme hlavní ceny ASUS FINALS

V pořádí již pátá sezóna ASUS Národních lig v PC hrách se dostává do svého závěru. Všichni už jistě čekají, jaké budou pro nejlepší domácí hráče StarCraft 2 připraveny hlavní ceny, které do soutěže věnuje generální partner ASUS. Konečně jsme dostali zelenou a před startem play off nám můžete tradičně pomoci s jejich postupným odhalením. Laťku držíme opět vysoko a hráči budou hrát o hardware v hodnotě několika desítek tisíc korun!

Zároveň by měli ti, kdo ještě nemají ve svém kalendáři zakroužkovanou sobotu 22. června 2013, tuhle chybu rychle napravit! Závěrečná show ASUS FINALS 5 s uníkátní atmosférou se rychle blíží!

Hlavní ceny ASUS FINALS 5

Ceny budeme odkrývat postupně, budeme k tomu ale potřebovat vaši pomoc prostřednictvím Facebooku! Na co se mohou nejlepší hráči těšit?

1. místo: ASUS PADFONE 2 – 150 LIKES ✓

2. místo: ASUS LCD MONITOR  VG248QE – 125 LIKES ✓

3. místo: ASUS GRAFICKÁ KARTA HD7790 DC2OC – 100 LIKES ✓

4. místo: ASUS HERNÍ MYŠ GX9000 – 75 LIKES ✓

Každé místo musí překonat uvedený počet FACEBOOK LIKU pro TENTO ČLÁNEK. Pomůžete nám tak zároveň zpropagovat vrchol sezóny a ukázat generálnímu partnerovi ASUS, jak si ceníme jeho podpory. Samozřejmě nebudou chybět ceny ani od dalších partnerů, ty budou zveřejněny později.

WE <3 GAMING!