Představujeme partnera vysílání Worlds 2018, MADMONQ®!

Freeze MADMONQ

O cucavé tabletě MADMONQ® jste už určitě slyšeli. Je to první brainbooster vyvinutý speciálně pro hráče, který kromě zdravé dávky energie zlepšuje soustředění a zrychluje reflexy. Zároveň se jedná o český výrobek a my jsme hrdí, že se stali partnery právě našeho vysílání.

MADMONQ® v rámci streamů uvede premiérové videa avé nové kampaně „Legends are made AFK“, související právě s probíhajícím Worlds a legendou nejen české LoL scény Freezem.  

Kampaň „Legends are made AFK“ je součástí dlouhodobé MADMONQ® mise, která má za cíl ukázat hráčům, jak se starat o své zdraví a díky tomu dosahovat lepších herních výsledků, protože sezení u počítače není vše.

Postupně uvidíte premiérová videa s legendou české League of Legends scény: Alešem Freezem Kněžníkem. Freeze se nedávno vrátil z Turecka, kde se společně s týmem Royal Bandits skoro opět probojoval na Worlds.

“Freeze byl jeden z našich prvních sponzorovaných hráčů a streamerů. Má za sebou úžasný příběh, plný návratů a práce na sobě samotném. Jsme rádi, že zrovna on je součástí MADMONQ rodiny, a stal se hlavní tváří naší kampaně. Chceme hráčům ukázat, že stát se legendou není jenom o tom, sedět za počítačem a grindovat,” komentuje Michał Noga, zakladatel MADMONQ.

Dočetli jste to až sem? Paráda – připravili jsme si totiž speciální soutěž:

Kupte si během probíhajícího mistrovství MADMONQ® a máte šanci vyhrát exkluzivní League of Legends coaching s Freezem!

Nakupte MADMONQ skrze http://madmonq.gg/hitpoint a do poznámky při objednávce uveďte, proč byste měli vyhrát právě vy. Výherce vyberou zástupci MADMONQ týmu a Freeze samotný. Soutěž platí do 2. listopadu 2018

Výherce oznámí sám Freeze mezi 2. a 3. Zápasem finále v sobotu 3. listopadu 2018.

Stay awesome!