Přichází 4. sezóna ASUS Národních lig!

Vážení příznivci elektronického sportu, především pak StarCraftu II a Quake Live, připravte se na pekelnou jízdu, která je pro vás připravena na samotný závěr letošního roku. Přichází totiž čtvrté pokračování vysoce prestižní domácí ASUS Národní ligy, jejíž vrchol opět proběhne před zraky stovek diváků v brněnském sále Břetislava Bakaly. Pokud se chcete tohoto turnaje zúčastnit, určitě se přihlašte do kvalifikace, která proběhne tento týden.

Prozatím vám ke čtvrté sezóně nesdělíme plné informace, ale můžeme vám prozradit, že bude znovu velmi slušně dotována a její finále proběhne 8. prosince v Brně. Předtím nás však čeká ještě pořádný zápasový maraton, jenž odstartuje kvalifikací, následovat budou základní skupiny, play-off a nakonec velké finále. Nejaktuálnější je pochopitelně ona kvalifikace. Pokud si chcete zahrát, musíte se přihlásit dle pokynů na fóru. jenom upozorňujeme, aby jste tak učinili co nejdříve, jelikož se odehrají již tento týden.

INFORMACE K JEDNOTLIVÝM KVALIFIKACÍM NALEZNETE ZDE

e1352105889337512
Současně s oznámením kvalifikací byla odtajněna i jména osmi pozvaných hráčů pro StarCraft II a Quake Live. V čele strategické řežby je vítěz poslední sezóny z týmu nEophyte – Česká republika Vojtěch „h34D_hUnT3R“ Veselý, jehož doplňuje šestice borců z klubu eSuba.INTEL. Jmenovitě se jedná o dvojnásobného šampiona a Mistra ČR Česká republika Jana „Rikytan“ Kusáka, dále Česká republika Ondřeje „DeViL“ Baluška, Česká republika Radka „freizy“ Šišku, Česká republika Pavla „TomikuS“ Tomáška, Česká republika Tomáše „Harpner“ Břuštíka a nakonec si zahraje i legendární Česká republika Tomáš „PredY“ Pospíšil. Osmičku uzavírá člen klanu Combats Wombats Česká republika Jan „Wochtulka“ Luhan.

Seznam pozvaných:
Česká republika e1344623091626740 nEph.h34D_hUnT3R
Česká republika  eSuba.INTEL Rikytan
Česká republika  eSuba.INTEL DeViL
Česká republika  eSuba.INTEL TomikuS
Česká republika  eSuba.INTEL PredY
Česká republika e1344623091626740 eSuba.INTEL Freizy
Česká republika e1344623091626740 eSuba.INTEL Harpner
Česká republika e1344623091626740 CW.Wochtulka

V Quake Live pak samozřejmě nemůže chybět trojnásobný vítěz Národní ligy, nepřemožitelný Česká republika Kryštof „krysa“ Černý, který si dělá i ve čtvrté sezóně zálusk na další prvenství. Podaří se to někomu z níže zmíněných nebo bude Černého dominance pokračovat i nadále? Má šanci na nápravu například Česká republika Václav „forst3n“ Chmela?

Seznam pozvaných:
Česká republika  krysa
Česká republika forst3n
Česká republika Brejk
Česká republika blackf1re
Česká republika dloob
Česká republika ZontaxX
Česká republika matod
Česká republika Needy

Do kvalifikace se zatím přihlásil docela vysoký počet hráčů, takže bude se nač koukat. Celkem si místo v hlavním turnaji zajistí osm nejlepších, kteří doplní pozvané borce. Úzavěrka proběhne o dnešní půlnoci, takže určitě neváhejte, nic neodkládejte a přihlašte se do super turnaje.