Rekapitulace ASUS CoD4 Vulcan Cupu

O minulém víkendu se v pražském obchodním centru Chodov uskutečnilo LAN finále a zároveň tedy závěrečná část ASUS CoD4 Vulcan Cupu, v němž se hrálo o ceny dosahující hranice 10 000 Kč. Velkému vyvrcholení ovšem předcházela online část na herním portálu GamePark, které se zúčastnilo přes 200 hráčů z České a Slovenské republiky. Nejlepších osm se pak sešlo v Praze, aby rozhodly o konečném pořadí a také o tom, kdo si odnese lákavé ceny společnosti ASUS.

Sobotní gamerská atmosféra byla od samého počátku v přátelském duchu. První zápas započal s nepatrným zpožděním a nabídl pouze očekávané, když eSuba.INTEL přemohla hráče týmu Limonády. Za to druhé utkání všechny přítomné určitě překvapilo, když zástupci celku MORD(o)R dokázali ve vypjatém duelu porazit Team CoolerMaster (meny + king). I další dvě čtvrtfinálová klání byla zajímavá. V nich byli lepší eEriness a Experience.

eEriness, eSuba.INTEL, Experience

Na řadě bylo semifinále. Hráči moc dobře věděli, že jde do tuhého a na mapách Killhouse, Vacant a Shipment předváděli opravdu dobré výkony, který byly i následně odměněny diváckým potleskem. eSuba byla nadále suverénní a deklasovala znovu své protivníky, tentokrát kádr MORD(o)R. Druhý match zase přinesl překvapení v podobě porážky eEriness od Experience. O finálových dvojcích bylo rozhodnuto. Poslední dva zápasy se nesly v divokém tempu, avšak favorité si v nich počínali dle očekávání a svým konkurentům nic nedovolili.

František „SexAxz“ Henyš a Lukáš „trume“ Lát – vítězové ASUS Vulcan Cupu

Výsledky ASUS CoD4 Vulcan Cupu – LAN finále

Čtvrtfinále
eSuba 02:00 limonady
Mordor 02:01 TCM
ipt 00:02 eeriness
Thomas a Aldarini 02:01 God guys

Semifinále
eSuba 02:00 Mordor
eEriness 01:02 Thomas a Aldarini

Finále
eSuba vs. Thomas a Aldarini

Souboj o třetí místo
eEriness 02:00 Mordor

První místo tedy brala eSuba, druhé Experience, třetí eEriness a na čtvrtém, bramborovém skončili hráči MORD(o)Ru. Tímto bychom chtěli vítězům pogratulovat a zároveň i poděkovat všem zúčastněným týmům, že dorazily a podpořili unikátní akci českého elektronického sportu, která se dokonce objeví na televizních obrazovkách na stanici Prima COOL v pořadu RE-PLAY!

Konečné pořadí1. místo: eSuba.INTEL – 2x Asus RoG Vulcan ANC + 2x 3 měsíce GP Premium
2. místo: Experience – 2x Asus O!Play Mini + 2x 2 měsíce GP Premium
3. místo: eEriness – 2x Asus RoG GX900 + 2x 1 měsíce GP Premium