Riot Games a Twitch Prime přináší hráčům free in-game loot pro League of Legends!

San Francisco, 26. října 2018 – Dnes na TwitchConu 2018 vydali Riot Games a Twitch Prime první ze sérií free in-game loot dropů v League of Legends pro členy Twitch Prime.

Počínaje dneškem mohou členové získat Summoner’s Crown Capsule*, která obsahuje náhodný legendární skin shard. V League of Legends jsou capsule in-game itemy, jenž skýtají náhodné looty různých tierů, od obyčejných po legendární. Summoner’s Crown Capsule je Twitch Prime tématizovaný item, jenž garantuje hráči zisk shardu legendárního skinu, jenž se dá využít pro odemknutí některého z nejžádanějších kosmetických doplňků ve hře. Série dalších loot dropů bude k dispozici v raném roku 2019.

Pro zisk Summoner’s Crown Capsule stačí pouze propojit Twitch Prime a League of Legends účty a poté si vyzvednout loot na www.twitchprime.com. Noví zákazníci mohou vyzkoušet Twitch Prime zdarma na zkušební dobu na stejné adrese.

“Odměněním hráčů legendárním lootem doufáme, že členové začnou lépe pohlížet na League of Legends s Twitch Prime” říká Ethan Evans, Vice President, Twitch Prime. “Naše spolupráce s Riot Games vznikla za účelem dlouhodobého programu masivních dropů pro Twitch Prime v následujících měsících. Tudíž buďte bdělí, zatím jen začínáme.”

“Vždy jsme hledali způsoby jak vyzdvihnout League of Legends zážitek pro globální komunitu. Spolupráce s Twitch Prime pro dodání free in-game loot dropů je něco co jsme chtěli udělat už delší dobu,” prozrazuje Joe Tung, zástupce League of Legends produktového vedení v Riot Games. “Twitch Prime se skvěle stará o své členy; jsme více než nadšení, že můžeme tento program spustit na TwitchConu a pracovat s nimi na doručení ještě více skvělého League of Legends lootu v dalších měsících.”

Twitch Prime zahrnuje možnost výběru z her zdarma každý měsíc, free in-game looty pro nejpopulárnější hry světa, zdarma předplatné pro vybraného streamera každých 30 dní, exkluzivní Twitch chat emoty a mnoho dalšího. Twitch Prime také přichází v balíčku s Amazon Prime členstvím za žádnou další cenu, což dává členům Twtich Prime přístup k nakupování a zábavě s rychlým dodáním bez dodatečných poplatků a také množství neomezené zábavy ze světa seriálů, filmů i hudby, neomezená kapacita úložiště fotek a spoustu dalších výhod! Více o Twitch Prime se dozvíte na www.twitchprime.com.

* Summoner’s Crown Capsule loot není k dispozici pro severy v Thajsku, Vietnamu, Filipínách, Indonésii, Singapuru/Malajsii, Tchaj-wanu a Číně.

Twitch

Spuštěna v 2011 je Twitch globální komunitou, která dává hlavy dohromady každý den za účelem vytvoření multiplayer zábavy: unikátní, živé a nepředvídatelné zážitky vytvořené interakcí milionů. Přináší zábavu kooperačních módů do všeho – od obyčejného gamingu po esport eventy světové třídy a nechybí ani anime maratony, hudební a umělecké streamy. Twitch také pořádá TwitchCon, největší event v branži tohoto roku, kde se oslavuje, vzdělává a vzrůstá potenciál gamingového světa.

Riot Games

Spoolečnost založená v roce 2006 Brandonem Beckem a Marcem Merrillem s vizí změnit způsob jakým jsou videohry vytvářeny a podporovány pro hráče. V roce 2009 vydávají Riot Games svůj debutní herní titul League of Legends s přístupem pro celý svět. Tato hra se stala jednou z nejhranějších PC her světa a klíčovým dílem pro vzrůst esportu. Hráči jsou základem naší komunity a hlavně pro ně se dále vyvíjíme a zlepšujeme zážitek z League of Legends. Riot Games sídlo se nachází v Los Angeles, CA a po celém světě má na 23 kanceláří.