ROG Extreme Gaming 7 míří na tankodrom

PRAHA, 20. února 2018 – 7. díl populární série ROG Extreme Gaming přinese další nečekanou výzvu. Tentokrát si herní týmy vyzkouší, jak náročné je hrát League of Legends na korbě jedoucího vojenského náklaďáku Tatra 813, a to bez plachty a v zimě. ROG Extreme Gaming totiž vyrazí na tankodrom.

Akce startuje tuto sobotu 24. února 2018 v 9 hodin ráno a sledovat ji můžete živě na Twitch kanálu twitch.tv/rogczsk nebo na facebookové stránce ASUS Republic of Gamers CZ.

Dva pětičlenné herní týmy v čele s kapitány Petrem „Xnapy“ Jirákem a Alešem „Freeze“ Kněžínkem změří síly ve třech utkáních populární hry League of Legends. Týmy povedou ti nejlepší z nejlepších – Xnapy je známý moderátor LoL akcí, Freeze se zase proslavil jako vůbec první český profesionální hráč v LoL. Jejich svěřenci se budou muset poprat s náročnými podmínkami a čelit nejen mrazu a vlhku, ale i otřesům na korbě vojenského náklaďáku Tatra 813, který s nimi bude jezdit po vytyčeném okruhu na tankodromu.
Na tým, který se popasuje s extrémním prostředím lépe, čeká odměna 30 tisíc korun, poražení získají 15 tisíc. Hrát se bude již tradičně na osvědčených herních noteboocích ASUS ROG G752 s operačním systémem Windows 10.

Celým streamem bude provázet největší český youtuber MenT. Zápasy komentují Michal “Bronko” Šembera a Pavel “Mozilla” Klaban. Jako speciální hosté se do utkání zapojí influenceři VladaVideos a Blade. O tom, ke kterému týmu se hosté nakonec připojí, rozhodne až na místě los.

Upoutávku na akci sledujte tady:

Sleduj ROG Extreme Gaming 7! | Xnapy vs. Freeze

Složení týmů:

Team Xnapy

Petr „Xnapy“ Jirák
Martin „Necromartin“ Jucha
Matyáš „Carzzy“ Orság
Adam „Idyiom“ Ospálek
+ influencer

Team Freeze

Aleš „Freeze“ Kněžínek
Tomáš „Mortche“ Anděl
Jan “Dread “ Hrbáč
Miloslav „Thrae“ Poslední
+ influencer

Co je Extreme Gaming?

První díl ROG Extreme Gaming se uskutečnil na plovoucím pontonu na Vltavě. Poté série zavítala do slavné vyhlídkové věže ve tvaru létajícího talíře na mostě SNP v Bratislavě, na vrcholy Sněžky v Krkonoších a Lomnického štítu ve Vysokých Tatrách. Z vrcholů hor jsme pokračovali do legendárního polského solného dolu Wieliczka u Krakova. A zatím poslední díl proběhl na speciální plošině, zavěšené na ramenu jeřábu ve výšce 60 metrů nad Prahou.

Organizaci ROG Extreme Gaming zajišťuje společnost ASUS, která dodá veškerou techniku včetně herních notebooků ROG G752. Více informací a přehled předchozích dílů najdete na adrese www.republic-of-gamers.cz .

O společnosti ASUS

ASUS je podle časopisu Fortune jednou z „Nejobdivovanějších společností světa“. Dlouhodobě se věnuje vytváření produktů pro inteligentní život dneška i zítřka. Jeho komplexní portfolio zahrnuje produkty Zenbo, ZenFone, ZenBook a celou řadu IT zařízení a komponentů včetně rozšířené (AR) a virtuální reality (VR) či internetu věcí (IoT). Po celém světě zaměstnává ASUS více než 17 000 lidí a více než 5500 expertů v oblasti výzkumu a vývoje. Díky inovacím a kvalitě svých produktů získal ASUS v roce 2017 celkem 4511 ocenění a jeho obrat dosáhl přibližně 13,3 miliardy amerických dolarů.