Týmy a hráči na Hitpoint LEGENDS #2

V neděli se uskuteční velkolepé finále desáté sezony Hitpoint Masters ve hře League of Legends. Čtveřice týmů z původních šesti prošla základní částí a je na čase si připomenout úspěchy jednotlivých organizací i hráčů, stejně tak i oznámit, jaké soupisky se 26.8. představí ve svitavské Fabrice.

Majestic Lions

Majestic Lions v Hitpoint Masters: 7. sezona, potřetí na finále (4. místo Masters #6, semifinále Masters #9)
Sestava
  • Martin „Necromartin“ Jucha – pošesté na finále (1x zlato, 2x stříbro, 2x bronz)
  • Václav „Cpt Lipánek“ Maxa – potřetí na finále (1x stříbro, 1x 4. místo)
  • Samuel „MakeItBetter“ Polakovič – podruhé na finále (1x stříbro)
  • Michal „Sirinox“ Veit – podruhé na finále (1x semifinále)
  • Ondřej „MjrDee“ Hrneček – počtvrté na finále (1x stříbro, 1x bronz, 1x 4. místo)
  • eSuba

    eSuba v Hitpoint Masters: 10. sezona, podeváté na finále (1. místo Masters #1-#3, #7-#9, 2. místo Masters #5 a #6)
    Sestava
  • Ondřej „robocop“ Sklenička – podruhé na finále (1x zlato)
  •  Jiří „Sawyor“ Libanský – popáté na finále (3x stříbro, 1x bronz)
  • Georgiy „xTyLk“ Buvalets – poprvé na finále
  • Tomáš „Nardeus“ Maršálek – počtvrté na finále (2x zlato, 1x 4. místo)
  • Kamil „kamilius“ Košťál – počtvrté na finále (1x stříbro, 2x 4. místo)
  • Adam „Random“ Grepl – poprvé na finále
  • Furca

    Furca v Hitpoint Masters: první sezona
    Sestava
  • Michal „odstraňovač“ Duchoň – popáté na finále (3x zlato, 1x bronz)
  • Marek „Vinxen“ Gardoň – potřetí na finále (1x stříbro, 1x 4. místo)
  • Matúš „RusO“ Rusňák – pošesté na finále (1x stříbro, 3x bronz, 1x čtvrté místo)
  • Václav „WorstADC“ Šrajer – popáté na finále (2x zlato, 1x bronz, 1x 4. místo)
  • David „Jejky“ Jakubec – posedmé na finále, poprvé jako support (5x zlato, 1x stříbro)
  • Inside Games

    Inside Games v Hitpoint Masters: 10. sezona, poosmé na finále (2x stříbro, 2x bronz, 3x 4. místo)
    Sestava
  • Jakub „Dreedy“ Viceník – podruhé na finále (1x semifinále)
  • David „Daweee“ Násada – poprvé na finále
  • Jan „Dread“ Hrbáč – podruhé na finále (1x stříbro)
  • Tibor „Charca“ Charčenko – podruhé na finále (1x bronz)
  • Dominik „Sufon“ Dvořák – poprvé na finále