Vyhlašujeme ASUS Tournament

Před týdnem jsme zde hrdě oznamovali rok existence našeho projektu. Určitě si všichni pamatujete, že jsme vám ve článku slibovali velké překvapení. Čekání je téměř u konce! V rámci oslav našeho prvního výročí je mou milou povinností vyhlásit ve spolupráci s našim hlavním partnerem speciální turnaj ASUS Tournament ve hrách StarCraft 2 a Quake Live ve kterém se nejlepší domácí hráči utkají o věcné ceny v celkové hodnotě přes 10 000! To ale není stále vše. Jako dárek všem našim fanouškům připravujeme velmi speciální formu finále turnaje, které se odehraje 4.12. v Brně. Více vám ale zatím neprozradíme. Detailní informace zveřejníme v průběhu týdne, kdy bude odhalen zbytek našeho překvapení. Máte se na co těšit!

ASUS Tournament

Turnaj ASUS Tournament se odehraje v populárních duelových hrách StarCraft 2 a Quake Live. Do turnaje budou z přihlášek přímo pozváni 4 vybraní hráči a 4 zbývající místa budou určeny pro otevřenou kvalifikaci. Hráči se v turnaji utkají ve dvou skupinách po 4. Z každé skupiny potom postoupí 2 hráči do play off. Nejlepší dva hráči turnaje v obou hrách se potom zúčastní závěrečného finále, které se odehraje 4.12. v Brně.

Ceny


1. místo –  ASUS ENGTX 460 DirectCu
2. místo –  ASUS EAH 5550

Kvalifikace

Do kvalifikace se může přihlásit každý český hráč StarCraft 2 nebo Quake Live, který má platný herní účet na portálu ESL. Podmínkou účasti v turnaji je schopnost osobně se zúčastnit v případě postupu do finále turnaje. Kvalifikace je určena pro 32 hráčů a bude se hrát systémem jednoduché eliminace. Z kvalifikace postoupí 4 nejlepší hráči v obou hrách.

Zápas

Kvalifikace i turnaj se odehrají systémem best of three. Výběr map proběhne eliminací. Hráč, který se nachází na levé straně stránky zápasu na ESL rozhodne, kdo začne. Oba hráči budou postupně eliminovat mapy dokud nezůstanou poslední tři. Každý z hráčů si z těchto map vybere jednu. Mapy se odehrají v pořadí ve kterém byly vybrány. Třetí zbývající mapa bude odehrána v případě nerozhodného stavu.

StarCraft II

PŘIHLÁŠKA: http://www.esl.eu/cz/sc2/1on1/rog-tour1-qr/signup
Seznam hráčů: ASUS SC2 Cup

Harmonogram

16.11. – Kvalifikace
22.11. – Skupina A
23.11. – Skupina B
29.11. – Play off

Maplist: Blistering Sands, Steppes of War, Scrap Station, Lost Temple, Metalopolis, Xel’Naga Caverns, Jungle Basin

Quake Live

PŘIHLÁŠKA: http://www.esl.eu/cz/quakelive/1on1/rog-tour1-qr/
Seznam hráčů: ASUS QL Cup

15.11. – Kvalifikace
24.11. – Skupina A
25.11. – Skupina B
30.11. – Play off

Maplist: Aerowalk, Blood run, Furious Heights, House of Decay, Lost World, Dismemberment, Hektik